Nie znalazłeś potrzebnej części? Napisz do nas - znajdziemy ją dla Ciebie!

Witamy Państwa na stronie naszej Stacji Demontażu Pojazdów. Stacja ta ma swoje początki w drugiej połowie 2004 roku, kiedy to otrzymano decyzję i pozwolenie na zbieranie, składowanie, wytwarzanie oraz odzysk odpadów. Początkowo nasza Stacja działała przy Zakładzie Produkcyjno Usługowo-Handlowym KOMFORT.  Była to jedna z kilku branży prowadzonych przez Z.P.U.H. KOMFORT. W połowie 2013 roku Stacja Demontażu Pojazdów została przekazana wraz z prawami i obowiązkami nowemu przedsiębiorcy działającym pod nazwą Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe LUXUS.  Dzięki  temu  stacja zyskała nowego właściciela, ze świeżym umysłem do rozwoju oraz nowymi pomysłami na nowe kierunki działania.

 

Przy Stacji Demontażu została uruchomiona sprzedaż części do ponownego użycia pochodzących z pojazdów wycofanych z użytkowania. Wszystkie części są profesjonalnie wymontowane i ocenione przez mechanika samochodowego z  wieloletnim doświadczeniem. Nasza firma gwarantuje miłą obsługę, oraz coraz bardziej poszerzającą się bazę części używanych. Części można zakupić zarówno w sklepie internetowym jak i w miejscu naszej siedziby.

 

Jako Stacja Demontażu pojazdów oferujemy Państwu możliwość skasowania swojego samochodu. Płacimy za każdy kompletny samochód osobowy (do 3,5 tony) a w przypadku samochodów powyżej 3,5 tony płacimy w zależności od wagi pojazdu. Odbiór pojazdów od Państwa zapewniamy w naszym zakresie. Termin odbioru uzgadniany jest telefonicznie i jest dopasowany do klienta.

Zapraszamy do współpracy.